1

Téma: Pravidla na fóru

Jak chválit dorty v rubrice Vaše tvoření:

Pokud se Vám nějaký dort líbí a chtěli by jste autroku pochválit, můžete chválit přímo do tématu s dorty. V tomto případě se pochvala po 14. dnech odmaže, aby galerie vašich dortů nebyla galerií pochval a 14. dní je dostatečná doba na to, aby si autorka vaši pochvalu stihla přečíst. Pochvala nesmí obsahovat citaci s fotkou dorů, ať se nám neopakují fotky.

2

Re: Pravidla na fóru

Fotky:

Ke každé fotce dortu, je potřeba připojit popis, co na fotce je. Vyhledávače jako Google, Seznam i místní Hledat, nedokáží rozeznat, co je na fotce a proto jí pak nemohou nalézt. Pokud připojíte popis k fotce např. Vláček , Dort s vláčkem,... pak je vyhledávače lehce naleznou.

3

Re: Pravidla na fóru

Profil:

Pokud v Profilu na hlavní liště v záložce Osobní vyplníte kolonku Skutečné jméno,  bude se toto Vaše skutečné jméno zobrazovat u všech Vašich příspěvků pod Vašim avatarem.

Doporučuji u krkolomnějších nicků (uživatelských jmen) vyplnit si v této kolonce Vaše křestní jméno, aby poté v diskuzi v Obecném povídání nebo Radách jste mohli býti osloveni jménem a né jen nickem.