Re: Vánoční cukroví

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.
Chcete-li přispívat, musíte se přihlásit nebo projít procesem registrace.





cukroví 2011


Cukrovi 2011

Holky máte moc pěkné cukroví. Tady je něco z mých pokusů.




Foceno ze zbytků. Nějak jsem letos focení zazdila

Moje letošní linecké


cukroví 2012


Taky pridám, už je to jen část,sem to nefotila a tohle je zbytek co bere Tom sebou do Prahy....

nepečené pro inspiraci
sobíci
vánoční dortíčky
kokosové kostky
kuličky z margotky



Moje letošní cukroví. Víc se mi ho nepodařilo zachránit.

Chcete-li přispívat, musíte se přihlásit nebo projít procesem registrace.