1

Téma: Cake pops

Recept a postup na cake pops (lízátka)

recept je cca na 40 malých lízátek

korpus:
90g změklého másla, 110g hnědého cukru, 2 vejce, 150 polohrubé mouky, 1/2 lžičky prášku do pečiva, 1/2 lžičky jedlé sody, 1/2 lžičky perníkové koření (já si ho dělám doma sama), 170g zralého banánu, 80g zakysané smetany

ganache:
200g kvalitní čokolády v peckách (já dávám více procentní), 100ml smetany na vaření

polevy:
cca 700-800g polevy v peckách (můžete bílou, tmavou a nebo na střídačku)

Troubu předehřát na 180°C. Ušlehat máslo, cukr, vejce a postupně vmíchat další ingredience (rozmačkaný banán a zakys.smetanu). Můžete dát do dortové formy či na plech, já dávám na plech s pečíc.papírem. Pečeme 25 min, podle toho v jaké formě. Necháme vychladnout, rozdrobíme korpus do větší misky.
Připravíme si ganache. Smetanu přivedeme v varu v polijeme čokoládu v misce a necháme povolit a mícháme do hladka.
Do rozdrobeného korpusu v misce postupně zapracujeme rukama ganache, aby z toho šli tvořit např. kuličky. Umyjeme si ruce a vyvalujeme cca 3cm kuličky. Položíme je na plech či prkénko, podložku atd. (na plech či prkénko používám ještě pečící papír, na tu pružnou podložku ne) a dáme vychladit do lednice.
Polevy rozpustím ve vodní lázni a přendám do sklenice.
Do polevy namočím tyčku na lízátka (kousíček) a zasunuji do kuličky, max. do její půlky. Lízátko pak otáčím otáčivým pohybem do bílé či hnědé čoko polevy. Oklepu o zápěstí či skleničku, tím se zbavím přebytečné čokolády. Lízátko zapíchnu do kartonové krabice co vás napadne. Lízátka z lednice vyndavám postupně, aby nezteplala. Je dobré je mít opravdu dobře vychlazené. Okapaná lízátka můžu ještě vyválet v ozdobách a pak nechat zaschnout a nebo je ozdobit až pak čokoládu jiné barvy atd.

Tady je ještě link podle čeho to dělám i recept.

http://hanascakes.blogspot.cz/2012/04/c … urmet.html