26

Re: Nákup u vietnamců

Tak dnes jsem ještě objevila flowar sadu za 189,- gerbery za 59,- a vytlačovačku za 79,-

27

Re: Nákup u vietnamců

Teda Aripko ty máš ňáký levný větnamce super kup

28

Re: Nákup u vietnamců

U nás je máme za stejnou cenu. Jen né celý sortiment

29

Re: Nákup u vietnamců

Tak já jsem u nás včera koupila hladítko,gerbery,motýlky a váleček.Ještě tam měli lístečky pod růže a medvídky.

30

Re: Nákup u vietnamců

Tak jsem dneska prolezla naše ťamany a jaksi u nás mají akorát tak prd a ořech, pokud některá z vás vyrazí na nákup, mohla bych vás poprosit? Měla bych zájem o ten spirálový váleček, hladítko a tyhlety serepatičky http://forum.dortomanie.cz/download/fil … 74e9f82c3a , joo a pokud by byly kostice takový ty klasický , zase se mi zlomila kulička)))

31

Re: Nákup u vietnamců

Dobré ráno,zdravím z vysočiny a mám dotaz pro ty, které používají pomůcky od vietnamců.V pátek jsem u nás objevila obchod, kde tyto pomůcky mají a je tam i sortiment.Jaké máte zkušenosti, stojí za to si tam nakoupit?Dá se to srovnat s originálem?Tentokrát jsem objevila vykrajovátka na pérku.Ceny lidové. Žádný fofr kolem nebyl, tak předpokládám, že to tam v pondělí ještě najdu.

32

Re: Nákup u vietnamců

Já s tím problém nemám, fungují mi skvěle

33

Re: Nákup u vietnamců

Kdo to z Vás nemá daleko do Hodonína tak tam taky maji u vetnamcu.ale mam ješte jednu mooc dobrou radu co tak skusit tohle http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=886656

levne a to same jako u vetnamcu ,tak holky nakupujte honem,honem,ja nakupuji taky .ale bude nutna asi registrace.nevim na 100%,ale zaregistrovat se určo oplati za takovou cenu.