1

Téma: PASTA DAMA TOP

Tak předevčírem jsem vyzkoušela  tuto hmotu a vřele ji doporučuji, to je první bílá hmota, která je i chutově dobrá, tedy aspoň pro mě. A ptala jsem se rybičky jestli se s ní dá dobře potahovat a psala mi, že s ní potahuje a je spokojená.

Na mámě se jedna ptala na potahování icingem, tak jsem jí písla tuto svou zkušenost.

Na potah bych ti spíš doporučila než icing, pastu dama top. Sice s icingem se pracuje moc dobře, ale chutově je nic moc, taková sladká hmota skoro bez chuti, jednou jsem si s ním potáhla dortík pro sebe, košík s růžemi a nebylo to nic moc a to jsem v tom měla kakao, ale před pár dny mi přišel balíček od rybičky, dám ti sem odkaz a zkusila jsem si objednat kilčo té pasty dama a velmi mě překvapila. Chuť je taková příjemná vanilková, mám 3 děti a chutnala všem třem, což je co říct, prostřednímu icing nechutná a zkusila jsem zní udělat růžičku a ta byla nádherná, tak pěkná se mi ještě z ničeho jiného nepovedla, když jsem chtěla hodně nakvetlou, ze spousty lístků, tak jsem ji nikdy neměla tak krásnou, ale asi ji budu používat jen na ty růže, na jiné kytky zůstanu u icingu. Prodává i icing balený po kile a je moc bezvadná a ochotná. Objednej si u ní, můžeš si u toho objednat i spoustu jinýho, má toho dost.

http://obchod.urybicky.cz/products-page … aci-hmoty/

2

Re: PASTA DAMA TOP

I já používám na potahování pastu damu Top.Pracuje se s ní moc dobře.Jen na modelovaní postaviček mi moc nevyhovuje a na kytičky taky ne,musí se do ní přidat moučka cukr,pak už je to lepší,ale radči zůstanu pro tyto učely bud u icingu nebo mléčné hmoty. Ale na potah supr, hlavně cenově výhodná!!

3

Holky a jak tlustou placku z té Pasta Dama Top na potahování máte? Já jsem potahovala dortík pro synovečka ke křtinám a prosvítalo to. Pak jsem dělala dort pro tchýni, placku jsem udělala tlustou skoro 1cm, ale to zase bylo asi moc. A taky mi to nikdy nešlo tak hezky vyhladit, jako mléčná hmota. Trochu se to chovalo jako žvýkačka a dokonce se mi pod tím potahem udělaly bubliny, takže jsem je musela propíchnout špendlíkem, vzduch vytlačit a zase uhladit... Co dělám špatně?! Cenově je to opravdu výhodné!

4

Šárko tak to tedy nevím,já vyvaluji jako normálně marcoš domácí,ted naposledy jsem s ní potahovala ten medovník,na krajku to bylo o trošku silnější než normálně,ale vrch ne.