1

Téma: "Základní" recept na chleba?

Ahoj,
s pečením chleba teprve začínám, takže si chce zeptat. Našla jsem si recept a oproti ostatním mi přijde velice jednoduchý. Jen se chci zeptat, zda s ním máte někdo zkušenosti a  zda je výsledný chleba dobrý?  Popřípadě jestli si myslíte, že je to pro začátek vhodný recept?

Odkaz na recept: http://www.dommo.cz/Magazin/Recepty/Rec … maci-chleb

Díky za odpovědi

2

Re: "Základní" recept na chleba?

Polu ,já kupuju v Lidlu hotovou zmez a mám ji stále ve špajzu, ak nám  horí u prdele a mne nezbýva chleba ,tak jen vyberu a hodím do pekárničky, je to jeden výborný chlebík...osobne mám rada ten celozrnný, ale to záleží na tebe kerej vám bude chutnat, prikladám aj malej návod  bez pekárničky......
http://sweetlive-recepty.blogspot.sk/20 … lidla.html

3

Re: "Základní" recept na chleba?

Díky za odpověď i za odkaz. Směs v sáčku jsem používala do teď, takže vím, že je občas užitečná   Nicméně chci zkusit trochu něco jiného a vyzkoušet nové recepty.

4

Re: "Základní" recept na chleba?

To poznám, ja mám v plánu na dvúr postavit pec na chleba, strašne se tešíím  a k tomu chlebu ešte to že kváskovej je jinej level ,než ty ostatní,ale sou taky dobré..

5

Re: "Základní" recept na chleba?

Já peču doma jen kváskový, dávala jsem sem na něj recept. Jiný doma už nemáme, má zákaz i kupovat 
Je fakt moc dobrý, není teda celozrnný, protože ho nechci péct ve formě a chceme mít chroupavou kůrku. Je na půl žitný a na půl pšeničný.