Téma: Soutěžní dortíky-jarní sraz Cítov 2011















Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.
Stránky 1
Chcete-li přispívat, musíte se přihlásit nebo projít procesem registrace.



































Moc krásné dortíky...opravdu moc... 
Předváděcí dortík -Miruš

To je nadhera
Jste vsechny moc sikovne

Holky to je krása.Všechny dortíky se moc povedly. 
Krásné dortíky, těžko si vybrat 
Jěště pár detailů
co jsem stihla nafotit.


















Nadherne dorticky,vsechny,jste sikulkyyy!!!! 
Stránky 1
Chcete-li přispívat, musíte se přihlásit nebo projít procesem registrace.