1

Téma: Gum pasta - originál Scott Clark Woolley

Tuto pastu používá Scott Clark Woolley na svoje nádherné květy na drátkách. Je trošku náročnější na přípravu a na suroviny (je třeba tragacanthová guma), ale na modelování kytiček je skvělá, přesto že je měkká, tak výborně drží tvar (například frézie do polystyrenových formiček). A také vím, že například v Gostolu tragacanthovou gumu prodávají a některé moje kamarádky si ji zakoupily, tak se vám třeba bude tento recept hodit.

1 hrnek = 250ml
3 hrnky jemného cukru (cukr musí být opravdu jemňoučký, aby byla hmota opravdu perfektní, nejlépe prosátý přes jemné sítko jako na zdobící polevu na perníčky, pokud je cukr opravdu jemný, odpovídá 1 hrnek 150g cukru)
1,5 lžíce tragacanthové gumy (já jsem ji sehnala v lékárně, ale není to běžná surovina, museli mi je speciálně objednávat, ale viděla jsem ji v nabídce Gostolu)
3 lžíce vody
2 lžičky práškové želatiny
1,5 lžíce ztuženého tuku
1 větší bílek
0,6 hrnku (70-90g)jemného cukru
1 lžička libovolného aroma

Cukr a tragacanthovou gumu dáme do kovové mísy, dáme do horké vodní lázně a 3-5 minut prošleháváme metličkou. Želatinu namočíme do vody, opatrně rozpustíme v mikrovlnce a přidáme do cukru společně s rozpuštěným ztuženým tukem a promícháme. Přidáme bílek pokojové teploty a pomalu šleháme, až se suroviny spojí, a potom šleháme na střední rychlost 1 minutu. Na vál vysypeme 0,6 hrnku jemného cukru, přidáme cukrovou masu a propracujeme nejdříve plastovou stěrkou (cukrová masa je horká!) a potom prohněteme rukama potřenýma ztuženým tukem. Nebojte se, že je hmota ze začátku jako bláto, jak bude chládnout, bude zároveň i tuhnout. Proto další cukr nepřidávejte, protože do druhého dne ještě ztuhne a cukr se dá přidat vždy. Dobře zabalíme a do druhého dne necháme odpočinout při pokojové teplotě. Druhý den pomaštěnýma rukama opět propracujeme, zabalíme do igelitu a uchováváme v lednici. Dá se dobře barvit.

Já jsem ji použila zde:

na lilii, na frézie, konvalinky i na listy - vše na drátkách