﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
	<channel>
		<title><![CDATA[Dortydortíčky - Dortové želé  Galaretka]]></title>
		<link>http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?id=797</link>
		<description><![CDATA[Nejnovější příspěvky v Dortové želé  Galaretka.]]></description>
		<lastBuildDate>Sun, 26 Sep 2010 14:56:14 +0000</lastBuildDate>
		<generator>PunBB</generator>
		<item>
			<title><![CDATA[Dortové želé  Galaretka]]></title>
			<link>http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?pid=12555#p12555</link>
			<description><![CDATA[<p>Nalijte obsah sáčku do 0,5 litru převařené, teplé vody,míchejte, dokud se důkladně rozpustí / bez vaření),necháme trochu schladnout a pak poléváme ovoce.Doporučuji těsnou formu okolo dortu nebo mantinely z krému či šlehačky.Tato poleva tuhne pomalu,pokud ji chcete mít hustčí,dejte míň vody. Někdy polevu leju po částech a nechávám trochu ztuhnout a pak doleju.Ale je to na každým,musí se odzkoušet.Jinak je fakt dobrá a cenově výhodná!!!!<img src="http://www.dortydorticky.cz/img/smilies/15.gif" /></p>]]></description>
			<author><![CDATA[dummy@example.com (zezulka11)]]></author>
			<pubDate>Sun, 26 Sep 2010 14:56:14 +0000</pubDate>
			<guid>http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?pid=12555#p12555</guid>
		</item>
	</channel>
</rss>
