﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
	<channel>
		<title><![CDATA[Dortydortíčky - Arašídomáslové sušenky]]></title>
		<link>http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?id=1510</link>
		<description><![CDATA[Nejnovější příspěvky v Arašídomáslové sušenky.]]></description>
		<lastBuildDate>Sat, 22 Oct 2011 16:51:47 +0000</lastBuildDate>
		<generator>PunBB</generator>
		<item>
			<title><![CDATA[Arašídomáslové sušenky]]></title>
			<link>http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?pid=32970#p32970</link>
			<description><![CDATA[<p>Nedávno jsem si koupila arašídové máslo a už po pár dnech jsem věděla, že ho tady budu mít asi navždy&nbsp; <img src="http://www.dortydorticky.cz/img/smilies/09.gif" />&nbsp; &nbsp; Ale včera jsem ve starém čísle Apetitu objevila recept na tyto sušenky, hned upekla a jsou výborný!!! Hned se po nich zaprášilo.</p><p>150g hladké mouky<br />1/2 lžičky soli<br />1 lžička prášku do pečiva<br />70g másla<br />70g arašídového másla<br />110g krystalového cukru<br />100g přírodního krupicového cukru<br />1 sáček vanilkového cukru<br />1 vejce</p><p>Do misky prosijte mouku a sůl a prášek do pečiva. Ve větší míse smíchejte arašídové máslo s máslem a všemi třemi druhy cukru a přidejte vejce. Pak ke směsi vsypte mouku s práškem do pečiva a důkladně promíchejte, až se všechny ingredience spojí.</p><p>Sušenky jsou vláčné a krásně křupavé.<br /><span class="postimg"><img src="http://fotky.dortydorticky.cz/203/cele/1319302293.jpg" alt="http://fotky.dortydorticky.cz/203/cele/1319302293.jpg" /></span></p>]]></description>
			<author><![CDATA[dummy@example.com (Iruška)]]></author>
			<pubDate>Sat, 22 Oct 2011 16:51:47 +0000</pubDate>
			<guid>http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?pid=32970#p32970</guid>
		</item>
	</channel>
</rss>
