﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
	<channel>
		<title><![CDATA[Dortydortíčky - Nekynuté koláčky, šátečky a rohlíčky]]></title>
		<link>http://www.dortydorticky.cz/index.php</link>
		<description><![CDATA[Nejnovější témata v Dortydortíčky.]]></description>
		<lastBuildDate>Wed, 01 Jun 2011 12:19:06 +0000</lastBuildDate>
		<generator>PunBB</generator>
		<item>
			<title><![CDATA[Jablkové rohlíčky]]></title>
			<link>http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?id=1406&amp;action=new</link>
			<description><![CDATA[<p><strong><span class="bbu">Jablkové rohlíčky</span></strong></p><p><strong>Suroviny:</strong><br />500 g hladké mouky<br />1 máslo<br />1 šlehačka</p><p><strong>Postup:</strong><br />Těsto necháme vychladit a pak rozválíme na placky velikosti menšího talíře, rozkrojíme na 8 dílků já dělala v rámci úspor času 6 a pridáme kousek jablíčka a zamotáme jako rohlíček, cca 40 ks.<br />Horké obalujemem v moučkovém cukr s vanilkovým. <br />Jednoduché, dobré. <img src="http://www.dortydorticky.cz/img/smilies/16.gif" /></p>]]></description>
			<author><![CDATA[dummy@example.com (PERNIKARKA)]]></author>
			<pubDate>Wed, 01 Jun 2011 12:19:06 +0000</pubDate>
			<guid>http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?id=1406&amp;action=new</guid>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Tvarohové šátečky]]></title>
			<link>http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?id=276&amp;action=new</link>
			<description><![CDATA[<p>150g tvarohu<br />150g Hery<br />150g hrubé mouky<br />1 vejce<br />vanilkový cukr<br />marmeláda</p><p>Tvaroh, Heru a mouku zpracujeme v těsto. Rychle je vyválíme a vykrajujeme čtverce, na které dáme kousek marmelády, přeložíme, stiskneme a potřeme rozšlehaným vejcem. Pečeme ve vyhřáté troubě a obalujeme ve vanilkovém cukru.</p>]]></description>
			<author><![CDATA[dummy@example.com (jitka-)]]></author>
			<pubDate>Wed, 31 Mar 2010 07:00:31 +0000</pubDate>
			<guid>http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?id=276&amp;action=new</guid>
		</item>
	</channel>
</rss>
